Sıkça Sorulan Sorular

Araçlar minumum 1 iş günü servisimizde kalmak zorundadır. Elektronik arızanın kesin tespiti için 1 iş günü sonrasında telefon ile araç sahibine arızanın sebebi ve yapılacak işlemlerle beraber teslim tarihi ve fiyat bilgisi verilmekte. Onaylanması haline teslim tarihinde araçlar teslim edilmektedir. Onaylanmaması halinde araç toplanarak geldiği hale getirilir ve teslim edilir.

Genel olarak test ücreti istenmez ancak test ücreti istenmek zorunda olan arızalarda yağ değişimi mecburiyeti buji değişim mecburiyeti gibi değiştirmeden arıza kaynağının öğrenilemeyeceği durumlarda teste başlamadan önce bilgi verilir. Onaylanması halinde test işlemleri başlar.

Evet gelmeden en az 1 iş günü öncesinde bilgi verilmesi araca yapılacak işlemleri hızlandırır ve zamandan tasarruf sağlanır.

Araçların onarımından sonra onarım olması halinde elektronik arızanın hemen ortaya çıkacağı göz önünde bulundurularak 3 ay boyunca tamir garantisi verilmektedir.

Elektroniğin sınırları bizlerin hayal gücü ile sınırlıdır. Mekanik olarak çalışan her türlü mekanizma veya makineye elektronik kontrol ünitesi dahil edebilir. Istediğimiz gibi hareketini sağlayabiliriz. Otomasyon projeleride buna dahildir.

Gerekli incelemeler yapılıp gerekli sensörler ve elektronik kontrol ünitesi ihtiyaçları belirlendikten sonra, gerekli üretim yapılarak halihazırda mekanik olarak çalışan makinalar insan gücünden arındırılarak otomasyon sistemine geçilebilir.

Bize Ulaşın

Lütfen 1 gün öncesinden randevu alınız.

Bizi Arayın: +90 212 286 17 04
Adres: Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Kurtuluş Deresi Caddesi No16/B Kasımpaşa Beyoğlu İstanbul